Yılbaşı geldi çattı. 2020’ye gireceğimiz şu günlerde, herkes sevdikleri ile birlikte keyifli vaki geçirebileceği programlar yapmaya başladı. Tabi meyhanede geçirilecek muhteşem bir gece de bu programların başında geliyor. Ancak böylesine özel bir gün için seçilecek meyhanenin muhteşem bir yılbaşı konsepti olmalı. İstanbul’da ne yazık ki birçok isim yapmış meyhane, ya program açısından yetersiz kalıyor ya da menü çeşitliliği. Üstelik fiyatları da cep yakıyor.

Yıllardır İstanbul halkına verdiğimiz hizmet güvencesini de ardımıza alı sizlere unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmayı bekliyoruz. Üstelik yalnızca yılbaşına özel konseptlerimiz yok. Özel gün ve gecelerinizde sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Bizi diğerlerinden ayıran ne mi? İşe bu özelliklerimiz;

  • Yılların tecrübesi ve uzmanlığı
  • Güler yüzlü personel ayrıcalığı
  • Usta ellerden çıkan muhteşem bir menü
  • Konfor ve rahatlık
  • Her zaman uygun fiyat garantisi

Tabi yılların sanatçısı Bülent Özdemir’in sahnesini de unutmamak gerek. O özle duyduğunuz besteler sizleri bu özel günlerde Bülent Özdemir’in yorumu ile karşılayacak.

Bi Başka Meyhane

Bizler her zaman Bi Başka yorumu ile anılan mekanlardan biriyiz. Mekanımızda kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceğinizin garantisini veriyoruz. Özellikle de mezelerimiz konusunda oldukça iddialıyız. İster doğu, ister Karadeniz, ister Akdeniz, ister Ege olsun, şeflerimiz yurdun dört bir yanından gelme isimler. Her zaman taze ve her zaman leziz mutfağımız ile gününüzü, hem midenizi şenlendirmeyi bekliyoruz.

Bi başka meyhane olan bizler, sizlere unutulmaz bir manzara sunuyoruz. Gemileri, adaları ve masmavi denizi eminiz hiç bu kadar benzersiz izlemediniz. Yavaş yavaş demlenip, sohbet koyulaşırken dalacağınız o mükemmel manzaraya bi başka sahne ile eşlik ediyor olacağız. Eğer sizlerde yılbaşı için, iş yemekleriniz için, özel gün ve kutlamalarınız için ya da sadece güzel bir gün geçirmek için mekân arıyorsanız en doğru adrestesiniz.

Moralı Menü Mezeler
Moralı Menü Mezeler

Kaliteli Eğlencede Doğru Adres

İstanbul’un hengamesinden kaçıp şöyle güzel bir gün geçirmek için gittiğiniz mekanlar sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Müzik eşliğinde eğlenmeyi beklerken seçtiğiniz mekan gürültü içinde kalabilir. Mezeler bayat, içecekler kalitesiz olabilir. Bunların hiçbirinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin ve bir de bizi deneyin. Kaliteli eğlencenin adresi olan mekânımız, muhteşem bir müşteri memnuniyetine sahiptir.

İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Küçükyalı’da, sahil yolunda bulunan mekânımız hem kolay ulaşılabilir hem de oldukça sakin ve şıktır. Manzarasının bi başka olduğu mekânımız aynı zamanda gürültüden ve şehrin yoğunluğundan uzaktadır. Kendinizi bambaşka bir yerde hissedeceğiniz mekanımızda sizler bizim müşterimiz değil, dostumuzsunuz. Hem uygun, hem de keyifli geceleriniz için çalışan kadromuz, hizmet sektöründe deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sizler için her geçen gün yenilenmeye devam ediyor ve siz değerli dostlarımızı aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

One thought on “Moralı Bi Başka Sahne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir