Keyifli bir akşam geçirmek herkesin hakkıdır. Eğlenirken günün stresinden uzak kalmak, rahatlamak ve kaliteli bir hizmet almak için mekânımız yıllardır hizmet vermektedir. Meyhanecilik kültürünü bilen ve eğlendirmeyi amaçlayan mekânımız sayesinde siz değeli misafirlerimiz doyasıya eğlenebilir ve gecenin tadını çıkarabilirler. Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız mekanımızı tercih edebilirsiniz.

Mekanımıza gelen herkes bizim dostumuzdur ve eminiz ki bizi tercih eden dostlarımız bir defa ile kalmaz ve mekanımızın müdavimi olur. Dost eğlencelerinin başlıca adresi olan mekânımız da müzik yayını da yapılmaktadır. Günlerine göre bant yayını ya da canlı müzik eşliğinde eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Muhteşem Mezeler

Bir meyhaneyi iyi bir meyhane yapan şey mezeleridir. Mezeleri ne kadar çeşitli olursa ve ne kadar lezzetli olursa o meyhane göz doldurur. Bizde meze kültürüne önem veren ve her zaman en iyisini yapmaya özen gösteren mekân olarak mezenin en iyisini en lezzetlisini siz değerli dostlarımıza sunmaktayız. Bol çeşitli mezelerimizden hangisini seçeceğinize şaşıracaksınız. Sırf mezelerimiz ile doyabilir ve bu üstün lezzetli mezeleri günlerce unutamazsınız. Yemek konusunda her zaman iddialı olan mekanımızı tercih eden dostlarımız mezelerimizin müdavimidir.

Usta Şeflerden Yemekler

Meyhane denilince akla ilk gelen şeylerden biri meze de olsa o meyhanenin mutfağı başlı başına önemlidir. Biz mekân olarak dostlarımıza enfes yemekler sunmaktayız. İşinde usta şeflerimiz her gün siz değerli dostlarımız için yemekler hazırlamakta ve iştah açıcı sunumları ile masanıza getirmektedir. Yemeklerimizde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Malzemenin en iyisini arayıp bulan ekibimiz her daim taze ürünleri siz değerli dostlarımızın önüne getirmenin gururunu yaşamaktadır. Usta şeflerimizin becerisi ve yemeklerimizin lezzeti mekanımızı çekici kılmaktadır. Hem eğlenceye hem de lezzetli yemeklere doymak isteyen dostlarımızı mekanımıza beklemekteyiz.

Moralı Meyhane
Moralı Meyhane

Canlı Müzik Günleri

Mekânımız uzun yıllardır canlı müzik programları ile siz değerli dostlarını eğlendirmeyi hedeflemektedir. Canlı müzik programımız genellikle hafta sonu günlerinde olmakla beraber program önceden açıklanmaktadır. Canlı müzik programımız farklı müzik türlerinde olmaktadır. Mekanımızda güncel pop şarkılarını da bulabilirsiniz ya da 90’ların müzikleri ile eğlenebilirsiniz.

Ayrıca meyhane kültürünün ayrılmaz bir parçası olan taverna müziği de mekanımızda çalmaktadır. Canlı müzik programlarında sevdiğiniz şarkıcıları bulabilir ve doyasıya eğlenirsiniz. Hafta sonu eğlencelerinin vazgeçilmezi olan canlı müzik ile mekanımızın birbirinden lezzetli yemekleri birleşince mekanımızın müdavimi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Özellikle hafta sonlarına rezervasyon yaptırmak oldukça güç olabilmekle beraber biz mekân olarak bu sorunları siz değerli dostlarımız için aşmış bulunmaktayız.

Rezervasyonlarımız;

  • Gece geç saate kadar rezervasyon almaktayız.
  • Erken rezervasyon yaptırma ayrıcalığınız mümkündür.
  • Geniş mekân kapasitemiz ile siz değerli dostlarımızın yeri her zaman hazırdır.

Rezervasyonlarımızda her hangi bir sorun yaşanmaz. İstediğiniz günde masanız hazır olur. Tek yapmanız gereken eğlenmek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir