Günümüzde insanlar yoğun stres ve yoğun bir tempo ile günlük hayatlarını ikame ettirirler. Nitekim bu tempo ile insanlar sosyal hayatlarını bir şekilde ihmal ederler. Gerçi bu temponun üzerine stres atılıp eğlenilecek de çok az bir mekân vardır. Nitekim bu mekanlar arasında yer alan yerlerden bir tanesi de bizim ama aslında sizin yeriniz olan Moralı Meyhanemiz olmaktadır.

Moralı meyhane olarak uzun süredir müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eğlencenin, mutluluğun, sosyalleşip dertlerden uzak kalmanın bir numaralı adresi olan Moralı Meyhanemiz ’de tüm bu işlemler güven içinde ve en uygun imkân ve fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Buna göre meyhanemiz uzun yıllara sahip olan sektör birikimi ile ve buna binaen oluşturulan uzman çalışma kadromuz ile en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Neticede planlama ekibimiz ile geniş içerikleri de müşterilerimize sunmaktayız. Hemen her hafta farklı ve özgün bir içerik ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

Moralı meyhane ekibi olarak müşterilerimize hem romantik hem duygulu hem de eğlenceli anları yaşatmayı bir misyon ve vizyon olarak görmekteyiz. Nitekim bu alanda hizmet veren en önemli eğlence mekânı olmaktayız. Bu kapsamda morali meyhanemizde samimi ve güven ortamı mevcut olmaktadır. Nitekim herkes için hizmet anlayışı ile devam eden hizmetlerimiz güven ve huzur içinde verilmektedir.

Morali Meyhane Hizmetlerimiz

Morali meyhanemizde birçok hizmetimiz mevcut olmaktadır. Buna göre hizmetlerimiz her yaş ve her zevk için uygun ve ayrı olmaktadır.

Nitekim morali meyhanemizde sunulan hizmetlerimiz arasında;

  • Hafta içi bant yayınları
  • Hafta sonu canlı müzik
  • 90’lar alaturka gösterileri
  • Et, balık ve zeytinyağı menüleri
  • Bol çeşitli alkol seçenekleri yer alır.

Tüm hizmetlerimiz en uygun ve en kaliteli bir anlayış ile sunulur. Buna göre müşterilerimizden gelecek olan olumlu dönüşler morali meyhane olarak en çok arzuladığımız durum olmaktadır. Neticede en uygun fiyatlara sahip olan morali meyhanemizde bu olumlu dönüşler artık bir gelenek haline gelmiş olmaktadır. Morali meyhanemiz hizmetleri ile hafta içi ve hafta sonu akşam saatlerinden itibaren başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet vermektedir. Özel günler içinde hem aranan hem de hizmet veren bir bir meyhane olmaktayız.

Morali Meyhane Rezervasyon İşlemi

Morali meyhane olarak hizmetlerimiz neticesinde ulaştığımız kitle oldukça fazla olmaktadır. Buna göre meyhanemiz de yer bulabilmek de oldukça zor olmaktadır. Ancak bu durumu bir düzene sokmak adına rezervasyon sistemini bünyemize yerleştirdik. Buna göre hem internet adresimizde yer alan rezervasyon yap alanından bu işlem yapılabilir. Ayrıca iletişim numaramız da aranabilir.

Morali Meyhane Adresimiz

Morali meyhane olarak adresimiz şu şekildedir:

Çınar Mahallesi Turgut Özal bulvarı sahil yolu Küçükyalı İstanbul’dur. Nitekim iletişim numaramız ise 02167060313 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir